Archive for March, 2009

forum dyskusyjne

Thursday, March 5th, 2009

Administratorzy forum mogą cenzurować dyskusje.Forum dyskusyjne to takie forum gdzie użytkownicy dyskutują na tematy dotyczące forum.
Wybranym, szczególnie aktywnym użytkownikom administrator może przydzielać prawa moderatorów, które pozwalają im tworzyć nowe fora, kasować wiadomości, blokować wątki itp. zazwyczaj zgodnie z obowiązującymi na danym forum regułami postępowania (użytkownicy muszą stosować się do przyjętego regulaminu come over to this website).

Internauci korzystający z forum często dyskutują na temat który ich nurtuje.Takie dyskusje na forum dają użytkownikom forum satysfakcje z dyskusji i informacje .Na niektórych, głównie bardzo małych forach wystarczy nawet zgłosić się, a zostanie się moderatorem.

Fora dyskusyjne od strony technicznej są zazwyczaj rozbudowanymi skryptami, które tworzą osobiście administratorzy stron WWW lub też adaptują z gotowych skryptów, z których wiele jest dostępnych jako wolne oprogramowanie.

Zazwyczaj oprogramowanie do prowadzenia forum dyskusyjne pozwala zdefiniować jego właścicielowi
kilka początkowych forów, które są podzielone na tematy zwane czasami wątkami.
Dyskutować mogą na różne tematy zawarte w forum dyskusyjnym oraz w internecie. forum dyskusyjne daje użytkiownikom możliwość kolidowania swojej opini z opiniami innych internautów w formie dyskusji.Dyskusje te często są długie i zaśmiecją forum .